کارگشایی صداقت با سابقه کاری و رزومه موفق آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. وثیقه اجاره ای یا اجاره سند در کمترین زمان ممکن و با سیر مراحل قانونی و همچنین با کارشناسان خبره در این زمینه موجود می باشد.

خدمات کارگشایی صداقت در زمینه اجاره سند

ادعا نمی کنیم اولین هستیم بلکه ثابت میکنیم بهترین ومطمئن ترین هستیم…

اجاره سند برای دریافت وام

خدمات کارگشایی صداقت برای اجاره سند :
امروزه برای دریافت وام بانک ها شرایط سختی را پیش روی متقاضیان می گذارند. یکی از بزرگترین مشکلات پیش روی مشترکین ارائه ضمانت نامه بانکی است، به همین دلیل کارگشایی صداقت با هدف پشیبرد و دریافت وام متقضیان اقدام به اجاره سند می کند . خدمات کارگشایی صداقت اماده در زمینه اجاره سند به هموطنان گرامی در اقصی نقاط ایران می باشد.

سند اجاره ای جهت رفع ممنوع الخروجی

سند اجاره ای برای رفع مشکل ممنوع الخروجی

(این خدمت توسط کارگشایی صداقت ارائه می شود)

سند اجاره ای برای زندانی

سند اجاره ای برای زندانی، جهت دادگاه (این خدمت توسط کارگشایی صداقت ارائه می شود) – دادسرا
سند اجاره ای برای زندانی، جهت شورای حل اختلاف (این خدمت توسط کارگشایی صداقت ارائه می شود)
سند اجاره ای برای زندانی
در قم، تبریز، تهران،کرج، مشهد، زنجان آمل،بابل،یزد، اهواز،اصفهان،کیش،سند اجاره ای قشم،بابل، آمل رشت،میاندوآب،اسلامشهر،ورامین،دماوند،کرج، هشتگرد، نظرآباد، نقده، چالوس،رامسر،نوشهر

سند اجاره ای جهت تعزیرات، کالای قاچاق

سند اجاره ای جهت تعزیرات، کالای قاچاق، برای تعزیرات، برای کالای قاچاق

(این خدمت توسط کارگشایی صداقت ارائه می شود)

سند اجاره ای جهت کلیه ی دادگاه ها و دادسراها

سند اجاره ای جهت دادگاه، دادسرا (این خدمت توسط کارگشایی صداقت ارائه می شود) – زندانی

سند اجاره ای جهت کلیه ی دادگاه ها و دادسراها (این خدمت توسط کارگشایی صداقت ارائه می شود)

سند اجاره ای برای ثبت اسناد، ممنوع الخروجی، رفع ممنوع الخروجی، برای آزادی زندانی، برای زندانی، برای آزادی متهم

سند کارشناسی شده جهت دادگاه و دادسراهای کل کشور

سند ملکی جهت ضمانت دادگاه
سندملکی جهت ضمانت دادسرا
وثیقه اجاره ای
اجاره سند
سند اجاره ای
سند اجاره ای، سند برای آزادی زندانی، اجاره سند جهت دادگاه
سند اجاره ای برای دادگاه – دادسرا
سند جهت دادگاه – دادسرا


تبلیغات بابت اجاره سند

امروزه در بسیاری از نقاط کشور، فضای مجازی و روزنامه ها در ارتباط با اجاره سند وجود دارد ، در حال حاضر اگر به روزنامه همشهری، یا با جستجو کردن در گوگل در ارتباط با ” سند اجاره ای” و ” اجاره سند برای دریافت یا اخذ وام ” را سرچ کنید شرکت ها یا افرادی که در این زمینه فعالیت دارند را مشاهده می نمایید. نام کارگشایی صداقت در این میان همواره درخشیده و درخشان خواهد ماند.

اجاره سند و تامین وثیقه

اجاره سند مورد نیاز شما به هر میزان با بهترین شرایط و تضمین 100% انجام کار در کوتاه ترین زمان ممکن با مجرب ترین کارشناسان و زبده ترین همکاران

قیمت سند اجاره ای:

سند اجاره ای برای دادگاه، زندانی، دادسرا و شوراهای سراسر کشور در کمترین زمان ممکن و با تجربه ترین کارشناسان و کاردانان از ابتدای کار تا انتهای کار در کنار شما عزیزان محترم می باشد.

نازلترین قیمت سند اجاره ای و یا سند برای زندانی را از ما بخواهید هر ارزانی بی دلیل نیست .اجاره سند، سند ملکی جهت ضمانت دادگاه، دادسرا، وثیقه اجاره ای، سند زندانی و سند اجاره ای برای زندانی جهت دادگاه و دادسراهای سراسر کشور، شوراهای حل اختلاف، محاکم تجدید نظر و اداره ی ثبت اسناد و املاک برای رفع ممنوع الخروجی در کمترین زمان ممکن موجود می باشد.

سند اجاره ای یا اجاره سند و سند ملکی جهت ضمانت دادگاه برای دادگاه و دادسرا یا سند برای زندانی کلیه مراحل کار یعنی از ابتدا گرفتن نامه نیابت تا انتهای کار یعنی پاکت آزادی زندانی معمولا وعرفا بین 48 تا 72 ساعت کاری به طول می انجامد که کارشناسان ما همواره با شما و همراه شما بوده و در طول این مدت از شما خانواده گرامی که سند برای آزادی زندانی را از ما درخواست نموده اید خواستاریم شکیبا باشید و صبوری خود را حفظ کنید که مراحل قانونی کار سند اجاره ای شما جهت آزادی زندانی طبق عرف و در راستای قانون انجام شود و ما این آمادگی را داریم که کل مراحل کار در حضور خانواده محترم زندانی انجام بگیرد.

سند اجاره ای جهت دادسرا دادگاه های سراسر کشور و سند برای آزادی زندانی و سند اجاره ای برای آزادی متهمان سراسر کشور که نیاز به اجاره سند یا اجاره وثیقه دارند با چندین سال سابقه ی کاری موفق در زمینه وثیقه اجاره ای در خدمت گذاری به شما عزیزان و خانوادگان متهم می باشد. این گروه مشاوره از ابتدای کار تا انتهای کار نسبت به اجاره سند برای آزادی زندانی در کنار شما عزیزان خواهد بود و آخرین قیمت اجاره سند را از ما بخواهید و این را در نظر داشته باشید که هر ارزانی بی دلیل نمی‌ باشد.

سند اجاره ای (اجاره سند) از 50 میلیون تا 10 میلیارد موجود می باشد.

اجاره وثیقه برای تعزیرات

1- سند اجاره ای
2- اجاره سند
3- وثیقه اجاره ای
4- تامین وثیقه برای زندانی و ضمانت متهم در دادسراها و دادگاه ها و تعزیرات حکومتی
5- ارائه سند (اجاره سند) ملکی جهت ضمانت در دادگستری دادگاه حقوقی دادگاه کیفری
6- ارائه سند ملکی جهت اجاره بدون محدودیت میزان وثیقه
7- اجاره سند برای آزادی زندانی
8- سند اجاره ای فوری و معتبر
9- ضمانت با فیش حقوقی
10- اجاره سند برای مراجع قضایی
11- اجاره سند برای ضمانت زندانی
12- تامین وثیقه فوری جهت ضمانت در دادگاه و دادسرا

جهت وثیقه و کفالت دادگاه ها و دادسراهای تهران و کلیه شهرستان ها سند ملکی آماده جهت تودیع وثیقه مرخصی از کلیه زندان ها و ندامتگاه های کشور به هر میزان موجود است.

سند اجاره ای

سند ملکی جهت ضمانت دادگاه، با کارشناسی آماده جهت تعزیرات حکومتی، کالای قاچاق
سند ملکی جهت ضمانت دادگاه، دادسرا، انقلاب، تهران و کلیه شهرستان های کشور، سند اجاره ای – اجاره سند

سند کارشناسی شده آماده جهت دادگاه و دادسراهای کل کشور
سند ملکی جهت ضمانت دادگاه
سندملکی جهت ضمانت دادسرا
وثیقه اجاره ای
اجاره سند
سند اجاره ای
سند اجاره ای، سند برای آزادی زندانی، اجاره سند جهت دادگاه
سند اجاره ای برای دادگاه – دادسرا
سند جهت دادگاه – دادسرا

در سریع ترین زمان ممکن و تسویه حساب تا به انتهای کار

هشدار:

متاسفانه عده ای سود جو و مبتدی با استفاده از نام این سایت و اعتبار این گروه مشاوره اقدام به کلاهبرداری و اخاذی با عنوان سند اجاره ای یا اجاره سند از خانواده های محترم زندانی می کنند که این گروه مشاوره هرگونه ارتباط با این دسته از کلاهبرداران و اخاذان که با استفاده از نام کارگشایی صداقت و استفاده کامل از منابع و حتی عکس های این سایت را به شدت تکذیب کرده و از شما دوستان و سروران گرامی تقاضامندیم در دام این شیادان و کلاهبردارن متقلب نیفتاده و در صورت هرگونه سوء استفاده این گروه مشاوره هیچ گونه مسئولیت در قبال لینک های مشابه نخواهد داشت. ساکن به ابتدا از محل کار و داشتن مکان ثابت افراد اطمینان حاصل نموده و سپس کار خود را به افراد با تجربه و کاردان بسپارید.

آزادی متهم با قرار وثیقه و هشدارهایی در مورد آن

وقتی مشکلی به ‌وجود می‌آید و فردی به عنوان متهم راهی دادسرا می‌شود، قاضی می‌تواند برابر قانون و تا قبل از رسیدگی کامل به پرونده در برخی جرایم به جای آنکه متهم را بازداشت یا زندانی کند برای وی قرار وثیقه در نظر بگیرد که در واقع ضمانتی باشد برای اینکه متهم هر وقت لازم بود در دادسرا یا دادگاه حاضر خواهد شد و دسترسی به وی ممکن خواهد بود. این قرار را در نظام قضایی کشور«وثیقه» می‌نامند که این قرار تأمینی دارای مزایا و البته شرط‌ هایی است.
يك وكيل دادگستري وثيقه را در لغت «استوار»، «آنچه بدان اعتماد شود» و «محکم کاری» معنی می‌کند و به «حمايت» مي‌گويد: از وثيقه براي موارد مختلفي استفاده مي‌كنند؛ وثیقه ملکی، وثیقه نظام ‌وظیفه برای خروج مشمولان سربازی از کشور، وثیقه بانکی، وثیقه در حوادث رانندگی. معنای حقوقی وثیقه به‌عنوان تأمین کیفری نیز وجه مال یا دارایی غیرمنقولی است که در ازای شرطی نزد طرف قرارداد یا دادگاه سپرده می‌شود. اين موضوع در بند 4 از ماده 132 قانون آیین دادرسی کیفری ذكر شده است: «به منظور دسترسی به متهم و حضور به موقع وی در موارد لزوم و جلوگیری از فرار یا پنهان شدن یا تبانی با دیگری، قاضی مکلف است پس از تفهیم اتهام به وی یکی از قرارهای تامین کیفری را صادر کند». البته در ماده ۱۴۰ قانون آیین دادرسی کیفری نیز به این مورد پرداخته شده است. در نهایت برابر ماده 137، مرجع تحقیق، قرار قبولی وثیقه را صادر و با امضای آن از سوی شخص وثیقه‌گذار، متهم آزاد می‌شود یا اگر متهم به بازداشتگاه نرفته باشد از اعزام وی به بازداشتگاه خودداری خواهد شد.

نکاتی در مورد قرار وثیقه:

قرار وثيقه به عنوان يكي از انواع قرارهاي تأمين كيفري مندرج در ماده 132 قانون آئين دادرسي دادگاه‌هاي عمومي و انقلاب در امور كيفري مورد توجه قانونگذار قرار گرفته است. اين نوع قرار نسبت به قرارهاي ديگر كه تا‌كنون مورد بررسي قرار گرفته شديدتر است؛ چراكه در هيچ يك از قرار‌هاي مزبور «مالي» در اختيار دادسرا قرار نمي‌گيرد اما در قرار وثيقه لزوماً در زمان صدور قرار قبولي بايد عين مال يا سند مالكيت آن در اختيار دادسرا قرار ‌گيرد. بنابراين قرار وثيقه مطمئن‌ترين قرار در ميان انواع قرارهاي موجود در قانون آئين دادرسي كيفري به شمار مي‌رود. تعيين ميزان مبلغ قرار وثيقه برعهده مرجع قضايي است كه قرار وثيقه را صادر مي‌ نمايد كه علي‌القاعده اين مبلغ حسب نوع جرم ارتكابي و شدت و ضعف آن همچنين بر اساس ميزان خسارت و شرايط موجود و وضعيت طرفين پرونده تعيين مي‌ گردد. متهم بايد معادل مبلغ مزبور وجه نقد يا ضمانت نامه بانكي يا مال منقول يا غير منقول معرفي نمايد.

چه اموالي مي‌تواند به عنوان وثيقه قرار گيرد؟

به استناد بند 4 ماده 132 قانون آئين دادرسي كيفري آنچه مي‌تواند از سوي متهم به عنوان وثيقه به مقام قضايي اعلام و معرفي گردد عبارت است از: وجه نقد يا ضمانت نامه بانكي يا مال منقول و غير منقول چنانچه ملاحظه مي‌گردد، مقنن در اين ماده هر نوع مال داراي ارزشي را از مصاديق وثيقه دانسته و لذا محدوديت خاصي از اين جهت وجود ندارد. بنابراين متهم مي‌تواند وسيله نقليه خود را به عنوان يك مال منقول به عنوان وثيقه براي آزادي خويش معرفي نمايد كه در اين صورت بايد خود مال عيناً توقيف شود البته بايد توجه داشت كه در مورد اموال غير منقول مانند زمين و منزل، اخذ وثيقه از طريق بازداشت سند مالكيت محقق مي‌شود. تعيين ميزان مبلغ وثيقه بر عهده مرجع قضايي است كه قرار وثيقه را صادر مي‌نمايد كه علي القاعده اين مبلغ حسب نوع جرم ارتكابي و شدت و ضعف آن همچنين بر اساس ميزان خسارت و شرايط موجود و وضعيت طرفين پرونده تعيين مي‌گردد. متهم بايد معادل مبلغ مزبور وجه نقد يا ضمانت نامه بانكي يا مال منقول يا غير‌منقول معرفي نمايد.

سند اجاره ای برای زندانی، برای آزادی زندانی از 100 میلیون تا 10 میلیارد تومان با کارشناسی آماده جهت ضمانت دادگاه و دادسرا موجود است.

کلیه مراحل کار ازابتدا یعنی گرفتن نامه نیابت تا انتهای کار یعنی پاکت آزادی زندانی معمولا و عرفا بین 48 تا 72 ساعت کاری بطول می انجامد که کارشناسان ما همواره با شما و همراه شما بوده و در طول این مدت از شما خانواده گرامی که سند برای آزادی زندانی را از ما درخواست نموده اید خواستاریم شکیبا باشید و صبوری خود را حفظ کنید که مراحل قانونی کار وثیقه اجاره ای یا سند اجاره ای شما جهت آزادی زندانی طبق عرف و در راستای قانون انجام شود و ما این آمادگی را داریم که کل مراحل کار در حضور خانواده محترم زندانی انجام بگیرد.

سند اجاره ای و اجاره وثیقه برای آزادی زندانی، متهم در دادگاه و دادسراهای سراسر کشور از 100 میلیون تا 30 میلیارد تومان با سابقه کاری درخشان و کارشناسان مجرب و متعهد تا آخرین مرحله ی کار در کنار شما سروران گرامی خواهیم بود.

آخرین قیمت سند اجاره ی برای آزادی زندانی را از ما بخواهید

کارگشایی صداقت با چندین سال سابقه کاری و رزومه ی موفق در کنار مشاورین مجرب در امر اجاره سند و اجاره فیش حقوقی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در خصوص سند اجاره ای می باشد. وثیقه اجاره ای یا اجاره وثیقه در کوتاه ترین زمان ممکن در این گروه مشاوره انجام می گیرد. بعضا برخی سایت های تازه با پایین تر با دادن قیمت اجاره سند سعی برانجام دادن کاری دارند ولی با توجه به بی تجربه بودن وBMT بودن این افراد ممکن است مشکلاتی را برای شما عزیزان و سروران گرامی ایجاد نمایند. شاید این افراد نخواهند برای شما مشکلی ایجاد نمایند ولی با توجه به بی تجربگی این افراد (با دست این افراد) دردام کلاهبردان و شیادان دیگری خواهید افتاد.
کارگشایی صداقت با چندین سال سابقه کاری و رزومه کاملا موفق و درخشان در امر اجاره سند در خدمت رسانی به شما خانواده محترم اعلام آمادگی می نماید. این گروه مشاوره هیچ مسئولیتی در قبال سایت ها یا وبلاگ ها با نام های مشابه ندارد. قبل از سپردن کار به افراد رزومه ی کارهای قبلی را از آنها بخواهید.